drs. Boonen, Robert
Fleboloog en cosmetische arts KNMG
– Flebologie (spataderbehandeling)
– Duplex (echo doppler)
– Lipoedeembehandeling
Robert S.M. Boonen, MD, is Algemeen Directeur van Stichting Polikliniek de Blaak, gesticht in 1991.
Robert Boonen studeerde geneeskunde aan de Rijksuniversiteit in Leiden. Hij heeft als student diverse stages gelopen bij buitenlandse universiteiten, waaronder Yale University in Amerika. Na zijn afstuderen is hij twee jaar werkzaam geweest als assistent-gynaecoloog, maar besloot uiteindelijk in 1991 over te stappen naar de flebologie. Zijn flebologische opleiding heeft hij genoten in Rotterdam.
In die tijd heeft hij meer dan 60.000 flebologische (spatader-)behandelingen uitgevoerd.
Nadien is hij, geïnspireerd door het esthetische succes van flebologische behandelingen, zich verder gaan specialiseren in de esthetische geneeskunde. Lipoedeem behandeling heeft zijn speciale aandacht.
In 2019 is drs. Boonen als een van de eerste artsen in Nederland gecertificeerd met het profiel “arts cosmetische geneeskunde”, sindsdien mag hij daarom de titel “cosmetisch arts KNMG” voeren.
BIG: 89020143401