Polikliniek de Blaak

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Home
   
 

Huid oneffenheden en ontsieringen

Oorzaak

Met het ouder worden (vanaf het 18e levensjaar) krijgt iedereen in min of meerdere mate last van ontsierende oneffenheden zoals steeltjes (fibromata mollum et pendulatum) in hals en oksels, verdikte moedervlekken in het gelaat (compound naevi) en verzonken moedervlekken ter hoogte van de benen (dermafibromen).

Behandeling

De verheven steeltjes en moedervlekken worden meestal behandeld - na voorbehandeling met Emlacrème als locale pijnstiller - met coagulatie oftewel het wegschroeien met elektrische stroom middels een klein bolletje.

Dermatofibromen wordne na plaatselijke verdoving chirurgisch verwijderd.

 

   
   
Polikliniek de Blaak
 

 

Dr. S. Nijs,
Chirurg-fleboloog:

“Door uw spataderen vroegtijdig te behandelen kunnen wij uw klachten en symptomen wegnemen en worden complicaties voorkomen. Een bijkomend gunstig effect is een verbetering van het ontsierende aspect”.

 

 


 

 
 
Polilkiniek de Blaak disclaimer | Klachtenprocedure | Privacyreglement | Almere  | Leidschendam | Rotterdam | Tilburg  | Huidziekten | Aambeien | Spataderen benen